Imprezy firmowe

Dobrze przygotowane spotkanie to wizytówka Państwa Firmy

Dbając o wizerunek naszych Klientów, starannie i profesjonalnie przygotowujemy każde spotkanie grupowe.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i uważnie badając potrzeby Klientów, potrafimy stworzyć wyjątkowy, niepowtarzalny event czy ekskluzywny bankiet nawet dla najbardziej wymagających Partnerów. 

Imprezy firmowe w Hotelu PRIME 

to indywidualnie skonstruowane, starannie dopracowane scenariusze i dbałość o detal na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia.
Oferujemy Państwu sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem, z możliwością ustawienia sceny, profesjonalnego nagłośnienia, oświetlenia i efektów specjalnych. Serwujemy wykwintne kolacje i bankiety w różnych wariantach cenowych, lunche, śniadania i serwisy kawowe, jak również catering poza hotelem. Proponujemy niebanalne menu i obsługę na najwyższym poziomie. Na życzenie przygotowujemy specjalne dekoracje sali i tworzymy atmosferę, która na długo pozostaje w pamięci uczestników spotkania bankietowego.
We współpracy z najlepszymi firmami eventowymi w Polsce przygotowujemy niezapomniane koncerty, pokazy, wyjazdy plenerowe, różnego rodzaju spotkania typu team building, imprezy tematyczne, wspaniałe wycieczki po pięknym Śląsku i wszystko, czego Państwo zapragną na swoim spotkaniu firmowym.

Dlaczego warto wybrać Hotel PRIME?

Po pierwsze mamy fachowców, którym można zaufać. Po drugie mamy wspaniałe warunki do przeprowadzenia spotkania. Po trzecie jesteśmy atrakcyjni cenowo i konkurujemy z popularnymi ośrodkami w Katowicach, nie ustępując im w jakość usług. Po czwarte działamy sprawnie, ekspresowo i niezawodnie. I po piąte budujemy wyjątkowe relacje z naszymi Gośćmi i pozwalamy Im poczuć się u nas wspaniale.

Co można zyskać?

Przy dużych zamówieniach z noclegami i dodatkami oddajemy Państwu salę konferencyjną gratis. 
Zawsze można z nami negocjować ceny i warunki płatności.
Jesteśmy nie tylko wykonawcami, lecz także konsultantami: Podpowiadamy różne ciekawe rozwiązania, doradzamy w każdej sprawie, realizujemy najbardziej nietypowe zamówienia - możemy nawet porwać Prezesa!


Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem